Zakupy w internecie mają wiele zalet – pozwalają na dostęp do wielu różnych produktów jednocześnie bez wychodzenia z domu. Jest to duże ułatwienie dla osób, które mają mało czasu na tradycyjne zakupy, szczególnie, że w sieci możemy kupić wszystko, czego potrzebujemy – od codziennych zakupów żywieniowych, przez kosmetyki, ubrania, sprzęt elektroniczny, książki, a nawet samochody lub artykuły budowlane. W internecie w jednym momencie możemy sprawdzić i porównać kilka opcji, wygodnie za nie zapłacić i wybrać najlepszą możliwą opcję dostawy. Zakupy w sieci to często również oszczędność pieniędzy, ponieważ w internecie możemy „upolować” artykuły w niższych, atrakcyjnych cenach.

Z tych powodów firma Comarch S.A., która jest jednym z czołowych producentów oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem udostępniła swoim klientom platformę do handlu internetowego – wszystko.pl. Na portalu swoje artykuły mogą umieścić wszystkie firmy, które korzystają z oprogramowania Comarch ERO. W ten sposób Comarch S.A. wspiera handel w internecie, oferując użytkownikom duży wybór produktów oraz usług wielu branż, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznych zakupów internetowych.

Jak działa wszystko.pl?

Dużą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że przedsiębiorcy nie muszą posiadać własnego sklepu internetowego, aby oferować swoje produkty i usługi klientom. Przedsiębiorstwa, które korzystają z oprogramowania Comarch ERP, mogą również korzystać z portalu wszystko.pl za darmo, bez dodatkowych opłat za przekierowania lub prowizji. Warunkiem jest stosowania jednej z wymienionych wersji oprogramowania: Comarch ERP Optima (od wersji 2010.7.1), Comach ERP XT, Comarch ERP ALTUM (od wersji 5.4) oraz Comarch ERP XL (od wersji 10.5). Przedsiębiorca, który chce korzystać z portalu wszystko.pl, powinien uruchomić właściwy moduł w oprogramowaniu.

Portal wszystko.pl jest wyjątkowo dobrym rozwiązaniem dla klientów, którzy mogą kupować produkty i usługi różnych producentów bez konieczności szukania ich w kilku sklepach internetowych. Rejestracja i korzystanie z platformy wszystko.pl jest bezpłatne. Klient może korzystać z jednego koszyka nawet podczas zakupów u kilku producentów.

Jak działa wszystko.pl?

Na portalu wszystko.pl dostępne są produkty i usługi z różnych branż. Na platformie są one podzielone na różne kategorie. Jedną z nich jest dział Biuro i przemysł, w którym znajdują się produkty i automatyka dla biura i firmy. Kolejna kategoria to Dom i ogród, w którym znajdują się produkty budowlane i remontowe, delikatesy, akcesoria do wnętrza, ogrodu i dla zwierząt oraz narzędzia. Na wszystko.pl dostępne są również artykuły i zabawki dla dzieci oraz duży wybór sprzętów elektronicznych. Znajdują się tu również filmy i płyty z muzyką, książki, gadżety i akcesoria hobbystyczne, biżuteria, kosmetyki, ubrania, a także produkty z branży motoryzacyjnej oraz z kategorii Sport i zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *