slider_4_handel_magazyn

Dla firm, które zajmują się handlem zostało stworzonych szereg rozwiązań ułatwiających im codzienną pracę. Począwszy od obsługi magazynu, sprzedaży detalicznej, przez zarządzanie relacjami z klientem i obsługę serwisową, aż po narzędzia e-commerce.  Poznaj rozwiązania dla firm handlowych:
• Handel
• Detal
• CRM
• Serwis
• Sklep internetowy
• Mobilny sprzedawca
• Mobilny magazynier

Dla firm, które zajmują się handlem stworzyliśmy szereg rozwiązań ułatwiających im codzienną pracę. Począwszy od obsługi magazynu, sprzedaży detalicznej, przez zarządzanie relacjami z klientem i obsługę serwisową, aż po narzędzia e-commerce. Poznaj nasze rozwiązania dla firm handlowych:

 

Handel z magazynem

handel_magazyn

 

Comarch ERP Optima Handel został stworzony do pomocy w fakturowaniu i obsłudze magazynu. Praca firmy może być sprawniejsza i efektywniejsza przy użyciu Comarch Optima. Tworzenie dokumentów handlowo­-magazynowych jest automatyczne, co odciąża pracowników i ułatwia im pracę.

 

 Detal

detal

 

Aplikacja Comarch ERP Optima Detal do obsługi szybkiej sprzedaży detalicznej. Maksymalnie upraszcza ona pracę sprzedawców, a łatwa obsługa, intuicyjne ekrany dotykowe oraz czytelny interfejs czynią z niej idealne narzędzie pracy każdego sklepu.

read_more

 

 CRM

crm

 

CRM Optima to aplikacja służąca utrzymywaniu i rejestrowaniu kontaktów z klientami. Jej funkcje pozwalają na wprowadzanie do systemu zadań, które powinni wykonać konkretni pracownicy w związku z obsługą klienta. Ma również możliwość powiązania zadania szczegółowego z zadaniem głównym i tym samym kontrolować ich przebieg. CRM Optima posiada opcję wystawiania faktur cyklicznych.

read_more

 Serwis

serwis

 

Comarch ERP Optima Serwis dedykowany jest rozwiązaniem stworzonym dla firm zajmujących się obsługą serwisową. W aplikacji znaleźć można narzędzia umożliwiające obsługę zleceń, rejestrowanie urządzeń znajdujących się w serwisie, układanie terminarza zadań oraz automatyczne fakturowanie.

read_more

 

 Sklep internetowy

sklep

 

Kolejną aplikacją Comarch ERP Optima jest iSklep24. Program ten umożliwia prowadzenie własnego sklepu internetowego. Jest on nie tylko zintegrowany z systemem Comarch ERP Optima, ale także automatycznie zsynchronizowany z porównywarkami cen, serwisem Allegro, internetową galerią iMall24, portalem społecznościowym Facebook oraz serwisami płatności online. Program umożliwia także prowadzenie statystyk, generowanie raportów sprzedażowych oraz skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

read_more

  

Internetowa galeria iMall24

sklep-galeria

 

iMall24 umożliwia każdemu użytkownikowi Comarch ERP Optima wystawianie towarów w wirtualnej galerii, nawet jeśli nie posiada własnego sklepu online. Portal iMall24 jest idealnym miejscem dla tych przedsiębiorców, którzy nigdy wcześniej nie sprzedawali towarów online. Warto zaznaczyć, że jest to portal bezpłatny.

read_more

 

Mobilny sprzedawca

mobilny-sprzedawca

 

Zastosowanie Comarch ERP Optima Mobilny sprzedawca oznacza sprawniejszą obsługę klienta, przede wszystkim dzięki możliwości wglądu do historii dotychczasowych transakcji, zobowiązań, należności, faktur. Co więcej, pozwala on na pogląd aktualnych promocji i rabatów, a także dostępności towarów. Każdy dokument można wydrukować na miejscu.

read_more

 

Mobilny magazynier

mobilny-magazynier

 

Comarch Mobilny magazynier to aplikacja stworzona z myślą o pracownikach działu logistyki. Przy użyciu urządzenia typu kolektor danych mogą oni wykonywać swoją pracę szybciej i skuteczniej. Poprzez program, mają oni dostęp do pełnej informacji o lokalizacji towaru, który może być szybko wydany, przyjęty, zinwentaryzowany czy przesunięty, a to wszystko dzięki narzędziom Mobilnego Magazyniera.

read_more