Comarch ERP Optima – dla małych i średnich firm

Zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami może być znacznie prostsze i efektywniejsze dzięki wsparciu systemu Comarch ERP Optima. Ten wielomodułowy i w pełni zintegrowany program powstał z myślą o zastosowaniu w każdej branży. Poszczególne moduły-aplikacje poświęcone są fakturowaniu, księgowości, zarządzaniu, handlowi z magazynem, archiwizacji danych. To uniwersalne narzędzia możliwe do wykorzystania w firmach o różnych profilach działalności. Nic więc dziwnego, że Program Optima jest najczęściej wybieranym oprogramowaniem wśród polskich małych i średnich przedsiębiorstw.

Program Optima jako wsparcie sektora MŚP

Oprogramowanie Comarch ERP Optima, dzięki drobiazgowo rozbudowanemu modułowi obsługującemu wszystkie formy księgowości, jest często stosowany jako podstawowy system zarządzający w biurach rachunkowych. Poszczególne moduły programu księgowego Comarch ERP Optima mają jednak bardzo uniwersalne zastosowanie. Aplikacja Comarch ERP Optima Kadry i Płace umożliwi każdej firmie sprawne prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej. Świetnie sprawdza się chociażby jako wsparcie branży doradztwa podatkowego czy sklepów internetowych. Pozwala na całościowe i w pełni zautomatyzowane zarządzanie wszelkimi procesami, jakie zachodzą w firmie. Z uwagi na istnienie – obok modelu stacjonarnego – również wersji mobilnej, cały management może odbywać się online. Dzięki systematycznym aktualizacjom program wykonuje działania w zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi. Oferowany w ramach Comarch ERP Optima program księgowy zwalnia więc przedsiębiorców z obowiązku stałego śledzenia nowych regulacji prawnych. Mogą przez to skoncentrować się wyłącznie na bieżącym funkcjonowaniu firmy, bez troski o legalność używanego oprogramowania.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona zadowolonych użytkowników Comarch ERP Optima zachęcamy do zapoznania się z cennikiem. Przed podjęciem decyzji warto również sprawdzić wymagania dla programu Comarch ERP Optima, warunkujące jego skuteczną pracę. Nasza firma od wielu lat należy do sieci partnerów spółki Comarch, mając na koncie pokaźną liczbę wdrożeń i certyfikatów, potwierdzających jakość świadczonych usług. Dla niezdecydowanych istnieje możliwość skorzystania z darmowej 60-dniowej wersji programu, którą pobrać można na stronie producenta. Pole “download” pojawi się w jednym z kolejnych kroków po wpisaniu numeru NIP przedsiębiorstwa – jest to opcja dla tych, którzy jeszcze nie są użytkownikami Comarch ERP Optima.