Kierowanie przedsiębiorstwami stanie się o wiele bardziej wydajne dzięki wykorzystaniu do tego celu systemu Comarch ERP Optima. Oprogramowanie składa się z wielu modułów, które pozwalają na wykorzystanie narzędzia w zróżnicowanych pod kątem swojej działalności firmach. Aplikacje wchodzące w skład Comarch ERP Optima obejmują obszary takie jak księgowość, zarządzanie i archiwizacja danych. W przystępny sposób łączą dziedziny konieczne do objęcia nadzorem podczas kierowania przedsiębiorstwem.

Program Optima jako wsparcie sektora MŚP

Uniwersalność narzędzia tkwi w jego precyzyjnie rozbudowanym systemie obsługującym różne rodzaje księgowości. Mimo że Comarch ERP Optima może być samodzielnie używany przez przedsiębiorców, korzystają z niego również niezależne biura rachunkowe. Kolejne części systemu pozwalają na zarządzanie obszarami takimi jak: kadry i płace, podatki, sprzedaż online. Zamieszczone w ERP Optima dane pozwalają na płynne koordynowanie wszelkimi pracami wykonywanymi w przedsiębiorstwie.

Z uwagi na istnienie – obok modelu stacjonarnego – również wersji mobilnej, cały management może odbywać się online. Dzięki systematycznym aktualizacjom program wykonuje działania w zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi. Oferowany w ramach Comarch ERP Optima program księgowy zwalnia więc przedsiębiorców z obowiązku stałego śledzenia nowych regulacji prawnych. Mogą przez to skoncentrować się wyłącznie na bieżącym funkcjonowaniu firmy, bez troski o legalność używanego oprogramowania.

Dwie wersje oprogramowania – klasyczna i mobilna, umożliwiają kierowanie wszelkimi procesami przez internet. Regularne aktualizacje danych odbywają się zgodnie z bieżącymi normami, dzięki czemu właściciele małych i średnich firm nie są zobowiązani do nieustannego szukania zmian prawnych.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona zadowolonych użytkowników Comarch ERP Optima zachęcamy do zapoznania się z cennikiem. Przed podjęciem decyzji warto również sprawdzić wymagania dla programu Comarch ERP Optima, warunkujące jego skuteczną pracę. Nasza firma od wielu lat należy do sieci partnerów spółki Comarch, mając na koncie pokaźną liczbę wdrożeń i certyfikatów, potwierdzających jakość świadczonych usług. Dla niezdecydowanych istnieje możliwość skorzystania z darmowej 60-dniowej wersji programu, którą pobrać można na stronie producenta. Pole “download” pojawi się w jednym z kolejnych kroków po wpisaniu numeru NIP przedsiębiorstwa – jest to opcja dla tych, którzy jeszcze nie są użytkownikami Comarch ERP Optima.