Zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami może być znacznie prostsze i efektywniejsze dzięki wsparciu systemu Comarch ERP Optima. Ten wielomodułowy i w pełni zintegrowany program powstał z myślą o zastosowaniu w każdej branży. Poszczególne moduły-aplikacje poświęcone są fakturowaniu, księgowości, zarządzaniu, handlowi z magazynem, archiwizacji danych. To uniwersalne narzędzia możliwe do wykorzystania w firmach o różnych profilach działalności.

Oprogramowanie Comarch ERP Optima, dzięki drobiazgowo rozbudowanemu modułowi obsługującemu wszystkie formy księgowości, jest często stosowany jako podstawowy system zarządzający w biurach rachunkowych. Poszczególne moduły programu księgowego Comarch ERP Optima mają jednak bardzo uniwersalne zastosowanie. Aplikacja Comarch ERP Optima Kadry i Płace umożliwi każdej firmie sprawne prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej. Dzięki systematycznym aktualizacjom, program wykonuje działania w zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi. Oferowany w ramach Comarch ERP Optima program księgowy zwalnia więc przedsiębiorców z obowiązku stałego śledzenia nowych regulacji prawnych.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona zadowolonych użytkowników Comarch ERP Optima zachęcamy do zapoznania się z cennikiem. Przed podjęciem decyzji warto również sprawdzić wymagania dla programu warunkujące jego skuteczną pracę.