Comarch ERP Optima to program dla biur rachunkowych i kancelarii doradztwa podatkowego, wspomagający zarządzanie firmą i kontakt z klientem. Comarch ERP Optima sprawia, że księgowość jest prostsza w obsłudze, dlatego też jest polecany jako program dla biur rachunkowych. Uniwersalne oprogramowanie dla księgowości składa się z 7 zintegrowanych modułów.

Biuro Rachunkowe

biuro_rachunkowe

 

Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe to program do codziennego prowadzenia księgowości, ułatwiający wykonywanie operacji seryjnych. Wszelkie wprowadzone do niego dane są na bieżąco aktualizowane w Systemie głównym. Comarch ERP OPTIMA idealnie sprawdza się właśnie jako program dla biura rachunkowego.

read_more

 

Księga Podatkowa

icon_katalog

Comarch ERP Optima Księga Podatkowa pozwala na prowadzenie ewidencji podstawowych, jak i pomocniczych. Niezwykle pomocny w biurach rachunkowych, sprawdza się także jako program księgowy dla małych firm.

read_more

 

 

Księga Handlowa

icon_katalog

 

Comarch ERP Optima Księga Handlowa to oprogramowanie dla biura rachunkowego, umożliwiające prowadzenie księgowości dla wielu klientów. Aplikacja została zaprojektowana w zgodzie z Ustawą o rachunkowości. Jako program finansowo księgowy Comarch ERP Optima ułatwia prowadzenie ksiąg handlowych oraz księgowości dla małych firm. Idealnie sprawdza się jako program do księgowania faktur, co jest jedną z jego podstawowych funkcji.

read_more

 

Środki trwałe

icon_srodki_trwale

 

Comarch ERP Optima Środki Trwałe odpowiada za gospodarowanie środkami trwałymi klienta, jego wartościami niematerialnymi i prawnymi, a także wyposażeniem dodatkowym.

read_more

 

Kadry i Płace

icon_kadry_place

 

Comarch ERP Optima Płace i Kadry to program pozwalający biurom rachunkowym na sprawną obsługę kadrowo-­płacową każdego rodzaju firmy. Dzięki szerokiej funkcjonalności i dużej elastyczności moduł można łatwo dostosować do specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa. Program jest polecany do małej księgowości, ale sprawdza się także w większych przedsiębiorstwach.

read_more

Internetowa Wymiana Dokumentów

obieg_dokumentow

 

Internetowa Wymiana Dokumentów (IWD) to mechanizm pozwalający na sprawne i bezpieczne przesyłanie dokumentów w obrębie niezależnych instalacji Comarch ERP Optima.

read_more

 

Społeczność biur rachunkowych

CRM_ zarządzanie_relacjami_z_klientami

 

Społeczność Biur Rachunkowych to platforma zrzeszająca podmioty korzystające z oprogramowania księgowego Comarch ERP Optima. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy oprogramowania księgowego Comarch ERP Optima mogą promować swoje usługi i szybciej trafiać z ofertą do potencjalnych klientów.

read_more