slider_firma

Integrator Systemów Informatycznych oraz Dystrybutor Sprzętu

 

O nas

Działalność firmy Boss Computers rozpoczęła się w roku 1991. Rozwój zaowocował współpracą z firmą CDN  (obecnie w składzie COMARCH S.A.). Firma wciąż się rozwija i wkracza na nowe ścieżki biznesu. Ciągłe parcie do doskonałości i rzetelności prowadzonych usług zagwarantowało nam mocną pozycję na rynku informatycznym w Polsce. Wsparcie informatyczne udzieliliśmy już 1300 podmiotom w całej Polsce. Zakres tych prac to nie tylko prace serwisowe ale też dostawa sprzętu, oprogramowania do zarządzania oraz inne, duże projekty  informatyczne. Nasza oferta poszerzyła się o oprogramowanie dla zakładów wodno-kanalizacyjnych, zakładów komunalnych oraz wspólnot mieszkaniowych. Możemy zaproponować Państwu sprzęt dla inkasentów, drukarki termiczne oraz szeroki wybór innego sprzętu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania podmiotu gospodarczego. Oferowane przez naszą firmę usługi są przykładem do naśladowania, a zadowolenie klientów potwierdza, że profesjonalne podejście i wiedza zapewniają sukces w biznesie.

 

Zalety naszej oferty

Wieloletnie doświadczenie i pasja stanowią podstawowy fundament oferty. Współpracując z naszą firmą macie Państwo gwarancję otrzymania usług wysokiej jakości.  Składając ofertę uwzględniamy obecne potrzeby i kierunek rozwoju Waszej firmy. Rzetelnie przedstawiamy wszystkie koszty związane ze sprzętem, wdrożeniami czy usługą serwisową. Jeżeli ktoś mówi że można taniej i „na skróty”, pomożemy odkryć co w tej ofercie jest napisane „małym druczkiem” . Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych, zadowolonych i niezadowolonych z dotychczasowego oprogramowania. Jesteśmy otwarci na polemikę i zastrzeżenia. Jesteśmy w stanie pomóc nawet wtedy, gdy większość firm mówi, że się nie da. Nasze kompetencje potwierdzają liczne dyplomy, wyróżnienia, certyfikaty i zaświadczenia ukończenia kursów specjalistycznych.

 

Firma Boss Computers uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości “Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.