icon-aktualnosci

Nowości:

  1. Start. Strona startowa użytkownika została wzbogacona o funkcje planowania nieobecności z kalendarza tygodniowego oraz o powiadomienia dotyczące kończących się terminów badań okresowych, uprawnień oraz udostępnionych wydruków.
  • Planowanie z kalendarza. Z pozycji kalendarza tygodniowego użytkownika dodano możliwość planowania nieobecności, szkoleń i delegacji. Klikając na formularz dnia lewym klawiszem myszy, dzień podświetlany jest na niebiesko i pojawia się menu planowania – Zaplanuj nieobecność/Zaplanuj delegacje/Zaplanuj szkolenie. Opcje planowania dostępne są w zależności od uprawnień zalogowanego użytkownika – użytkownik powinien mieć ustalone prawo do edycji własnych urlopów, delegacji, szkoleń.
  • Panel powiadomień. Na stronie startowej w panelu powiadomień dodano alerty o upływającym terminie ważności: badań okresowych, uprawnień (kwalifikacji), oceny okresowej pracownika. Dodatkowo użytkownik jest informowany o udostępnionych dla niego wydrukach z bazy danych systemu Comarch ERP, dokumentach udostępnionych w Intranecie oraz nowych ofertach pracy w ramach rekrutacji wewnętrznej. Powiadomienia dotyczące badań okresowych i uprawnień (kwalifikacji) pojawiają się na panelu powiadomień pracownika oraz jego przełożonych, 30 dni przed upływem ważności. Powiadomienia o niezatwierdzonej ocenie okresowej pojawia się na 7 dni przed wyznaczonym terminem wykonania oceny. Informacja o otrzymaniu nowego wydruku, dodanego dokumentu w Intranecie oraz o pojawieniu się wakatu, wyświetlana jest na bieżąco po zalogowaniu użytkownika do aplikacji.

Comarch HRM – Wybierz tę opcję, jeśli instalujesz program Comarch HRM po raz pierwszy

Instalator:

Pobierz Nowa instalacja - pobierz z serwera 1Nowa instalacja – pobierz z serwera 

 Instrukcja instalacji Instrukcja instalacji – zobacz

Zobacz Ulotka w. 2019.0.1 Ulotka w. 2019.0.1  – zobacz

 


Aktualizacja Comarch HRM do nowej wersji – Wybierz tę opcję, jeśli masz już program Comarch HRM i potrzebujesz najnowszej aktualizacji (2019.0.1)

Instalator:

Pobierz Aktualizacja z poprzedniej wersji Aktualizacja z poprzedniej wersji  – zobacz

Pobierz Poznaj aplikację mobilną iOS Comarch HRM Poznaj aplikację mobilną iOS Comarch HRM – zobacz

 Instrukcja instalacji Instrukcja instalacji – zobacz

Zobacz Ulotka w. 2019.0.1  Ulotka w. 2019.0.1 – zobacz


 

Zespół modułów księgowych
12 661-38-00
+48 726 900 073

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *