slider_6_ zestawy_inkasenckie

Obsługa Terminali Mobilnych

Moduł obsługi terminali mobilnych pozwala komunikować się z urządzeniami mobilnymi. Magazynuje dane pośrednie, czyli takie, które są zwrócone przez inkasenta, ale nie zatwierdzone w danym momencie przez operatora. Baza zdarzeń, która jest importowana z terminala mobilnego pozwala analizować efektywność pracy inkasenta i rozliczać czas jego pracy.

 

Oprogramowanie Terminali Mobilnych

  • Oprogramowanie to,  jest instalowane na mobilnych mikrokomputerach inkasenckich.
  • Istnieje możliwość instalacji oprogramowania na „starych” Psionach MMX oraz wariant windowsowy, który instalowany jest na przenośnych mikrokomputerach klasy PDA, które pracują na systemie operacyjnym Windows CE 5.0, Windows Mobile 6.0 lub wyższym(np. Psion PRO i Psion NEO, Handheld Nautiz, Pidion oraz terminale Inkaso, smartfony i inne).
  • Istnieją różne warianty oprogramowania, które umożliwiają wydruk standardowych, zaliczkowych i prognozowanych faktur na różnych drukarkach termicznych.
  • Występuje również możliwość prowadzenie windykacji, wydruku not odsetkowych i ponagleń zapłaty.
  • Program pozwala szczegółowo prowadzić dziennik działań inkasenta, w którym odnotowywane są wszystkie operacje wykonywane przez inkasenta oraz stempel czasowy z dokładnością do minuty i sekundy.

 

 

katalog-systemu-GW-MaxKliknij aby pobrać najnowszy katalog systemu GW-Max
 
   

 

 

 

katalog-sprzet-inkasenckiKliknij aby pobrać najnowszy katalog Sprzętu Inkasenckiego