Firmy działające w sektorze MSP potrzebują odpowiednich rozwiązań informatycznych tak samo, jak duże, międzynarodowe organizacje. Z myślą o nich stworzono zintegrowany system informatyczny Comarch ERP Optima – obecnie optymalne rozwiązanie informatyczne dla każdej małej lub średniej firmy.

Największą zaletą Optimy jest jej modułowość oraz wielozadaniowość. Comarch ERP Optima może przyjąć postać zarówno abonamentowo opłacanej aplikacji internetowej, jak i oprogramowania instalowanego na firmowym sprzęcie. Jest to znaczne ułatwienie dla klientów, szczególnie w kwestii dopasowania aplikacji do mocy obliczeniowej posiadanych komputerów.

Poza tym Optima pozwala na użytkowanie tylko tych jej komponentów, które są niezbędne do funkcjonowania firmy. Jest to system, który zawiera kilka modułów mogących działać niezależnie od siebie. Oczywiście poszczególne moduły pełnię swoich możliwości pokazują dopiero wtedy, gdy ich działanie jest ze sobą zintegrowane. Są one zgrupowane w kategoriach „Księgowość – kadry i płace”, „Handel z magazynem”, „Zarządzanie”, „Fakturowanie”, „Archiwizacja danych” oraz „Placówki medyczne”.

W każdej z tych grup znajdziemy odpowiednie narzędzia, dzięki którym dowolny aspekt funkcjonowania przedsiębiorca zostanie znacząco usprawniony. Nie ma znaczenia, czy myślimy o obiegu dokumentów, CRM, gospodarce magazynowej, usługach serwisowych, fakturowaniu, usługach mobilnych czy jakimkolwiek innym aspekcie działania niewielkiej firmy. Jesteśmy pewni, że wszystkie konieczne rozwiązania znajdziecie Państwo właśnie w systemie Comarch ERP Optima.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *