Na portalu iKsięgowość24 zarejestrowane są biura korzystające z oprogramowania Comarch ERP Optima. Dzięki portalowi biura rachunkowe otrzymują odpowiednią promocję i mają zapewniony dostęp do nowych klientów. Natomiast przedsiębiorcy mogą w łatwy sposób znaleźć podmiot gospodarczy oferujący doradztwo i usługi z zakresu księgowo-rachunkowego, który spełnia ich wymagania.

Jakie dokładnie korzyści portal przynosi biurom rachunkowym? Przede wszystkim biura posiadają swoją wizytówkę, czyli w sposób indywidualny przedstawiają informacje na temat własnej działalności. Aplikacja iBard24 chroni ich pliki oraz bazy danych. Mogą korzystać z bazy zapytań ofertowych, dzięki czemu w łatwy sposób pozyskują firmy zainteresowane usługami z zakresu księgowości.

Dla przedsiębiorstw portal iKsięgowość24 stanowi platformę, dzięki której bezpośrednio kontaktują się z biurami rachunkowymi. Za darmo zyskują dostęp do programu, który umożliwia fakturowanie online – Comarch ERP iFaktury24. Z kolei dzięki Internetowej Wymianie Dokumentów zaoszczędzamy czas – Comarch ERP iFaktury24 pozwala bowiem na sporządzanie dokumentacji, którą można przesłać do księgowego. Portal iKsięgowość24 gwarantuje stabilność programu księgowego biura rachunkowego oraz jego zgodność z regulacjami prawnymi. Wynika to z faktu, że zarejestrowane biura korzystają z oprogramowania Comarch ERP Optima.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *