iMall24 jest internetową galerią handlową, w której swoje produkty mogą wystawiać przede wszystkim użytkownicy Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL. Oczywiście istnieje możliwość wystawienia towarów w iMall przez użytkowników, którzy nie korzystają z oprogramowania firmy Comarch, jednak w tym celu należy skontaktować się z ww. firmą.

iMall24 posiada wszystkie zalety dobrego sklepu internetowego. Pozwala na dotarcie do bardzo dużej liczby klientów, a także na poznanie nowych kontrahentów lub partnerów handlowych. Zintegrowanie sklepu z Optimą oraz ERP XL sprawia, że umieszczenie produktu na stronie iMall24 jest banalnie proste – wystarczy dodać zdjęcie i krótki opis, a następnie kliknięciem umieścić oferowany towar w sklepie. Co więcej, każda transakcja wraz z danymi klienta natychmiastowo trafia do systemowych zasobów, jest również przez nie brana pod uwagę podczas wykonywania rozliczeń, fakturowania, planowania zapotrzebowania oraz czynności związanych z gospodarką magazynową. Dzięki tak daleko idącej automatyzacji sprzedawcy oszczędzają mnóstwo czasu i energii – wszystkie konieczne dane są od razu rejestrowane przez system.

Należy również pamiętać, że dla użytkowników systemów firmy Comarch usługa iMall24 jest całkowicie bezpłatna i dostępna przez całą dobę każdego dnia w roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *