Społeczność Biur Rachunkowych skupia w swoich szeregach pewne określone podmioty gospodarcze. Po pierwsze, ich działalność obejmuje doradztwo i usługi w takich dziedzinach jak księgowość oraz płace i kadry. Po drugie, podmioty korzystają z określonego oprogramowania, tj. Comarch ERP Optima lub Comarch iOPT!MA24 (dla Biur Rachunkowych).

Przed Społecznością Biur Rachunkowych stoją przede wszystkim dwa zadania. Jednym z nich jest promowanie organizacji wchodzących w skład omawianej grupy. Do celów towarzystwa należy również pomoc przedsiębiorcom w znalezieniu odpowiadającej ich potrzebom obsługi o charakterze kadrowo-płacowej oraz w zakresie księgowości.

Jakie korzyści płyną z przynależności do Społeczności Biur Rachunkowych? Dzięki niej mamy dostęp do aplikacji iBard24 (chroniącej podawane przez nas dane w Comarch ERP Optima) oraz narzędzia iFaktury24. Towarzystwo zapewnia promocję w całej Polsce (pośród 70 000 przedsiębiorstw będących klientami Comarch). Dane biura rachunkowego przedstawione są transparentnie i czytelnie, co gwarantuje, że zainteresowani mogą się z nim w łatwy sposób skontaktować.

Społeczność prowadzi kampanie marketingowe o charakterze ogólnopolskim. Przynależąca do niej firma może zatem liczyć na reklamę skierowaną do sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *