Na rynku usług informatycznych coraz większą popularnością cieszy się oprogramowanie służące do automatycznej archiwizacji danych. Takim oprogramowaniem z pewnością jest iBard24 Backup Online, przydatny zarówno dla przedsiębiorców działających w każdej branży, jak i użytkowników prywatnych.

iBard24 Backup Online jest usługą, której głównym celem jest zabezpieczenie cennych danych cyfrowych przed ich utratą na skutek różnych, nieprzewidzianych okoliczności. Mogą to być kradzież, awaria komputera, pożar, powódź czy nawet przypadkowe wykasowanie. Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z iBard24 Backup Online, otrzymuje możliwość umieszczenia swoich danych w chmurze Comarch. Dzięki temu zyskuje bezpieczną oraz niezawodną wirtualną przestrzeń do przechowywania kopii własnych plików, takich jak dokumenty handlowe, bazy danych czy jakiekolwiek inne dokumenty, które wymagają zarchiwizowania.

Instalacja aplikacji odpowiadającej za obsługę iBard24 Backup Online jest szybka i bardzo łatwa, podobnie jak rejestracja użytkownika oraz skonfigurowanie usługi zgodnie z własnymi upodobaniami. Najważniejszą cechą omawianego rozwiązania jest pełna automatyzacja procesu archiwizacji. Użytkownik ustala jakie pliki należy zarchiwizować, jak często i o której godzinie. Resztę pracy aplikacja wykonuje samodzielnie. Ponadto rozwiązania, jakie są w niej zaimplementowane, pozwalają na archiwizowanie otwartych plików, na których w danym momencie się pracuje, a także na automatyczne uaktualnianie zawartości skopiowanych folderów.

Warto również pamiętać, że iBard24 Backup Online posiada opcję polegającą na umożliwieniu dostępu do plików wielu użytkownikom. Jeżeli tylko właściciel konta, na którym znajdują się zarchiwizowane pliki, zechce umożliwić dostęp do nich osobom trzecim, wówczas bez większych problemów może utworzyć osobne subkonta. Z takich subkont może korzystać każdy, kto otrzyma od właściciela konta stosowne uprawnienia. Poza tym iBard24 Backup Online umożliwia swoim użytkownikom łączenie się z chmurą za pomocą urządzeń mobilnych. Dzięki temu dostęp do zabezpieczonych plików jest możliwy przez całą dobę – wystarczy jedynie posiadać sprawne łącze internetowe.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z iBard24 Backup Online, wówczas zapraszamy do zapoznania się z zawartością stosownej zakładki na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *