Elastyczność, wytrzymałość i możliwość konfiguracji to trzy najistotniejsze cechy Psion Workabout Pro 3 – komputera ręcznego, który został stworzony z myślą o pracownikach terenowych. Sprawdzi się idealnie w przypadku mobilnych serwisów, logistyki, magazynów, transportu, produkcji i wielu innych branż. System Psion Workabout MX pozwala zastosować różne rozszerzenia sprzętowe, obsługiwać różne oprogramowanie, a także jest otwarty na aktualizacje. Psion został stworzony w taki sposób, by realizował bardzo szeroką gamę zadań i stał się kluczowym elementem infrastruktury IT przedsiębiorstwa.

System Psion Workabout 3 nie bez powodu cieszy się dobrą reputacją od kilkunastu lat. Wielu użytkowników jako jego zalety wymienia lekkość, ergonomiczność i wydajność urządzenia, odporność na czynniki pogodowe, wielozadaniowość, niezawodność oraz łatwość w użyciu i dostosowaniu do przedsiębiorstwa.

Psion Workabout Pro pozwala w łatwy i szybki sposób dodać kolejne moduły, co z kolei oszczędza nie tylko czas, ale i pieniądze. System Psion Workabout znajduje się wiele modułów – czytniki paszportów, biletów, skanery linii papilarnych, czytniki RDF i więcej.

Zobacz specyfikację sprzętu Psion Workabout Pro 3