Drukarka przenośna Sewoo LK-P41 jest drukarką uniwersalną nadającą się zarówno do drukowania pokwitowań jak i etykiet. Maksymalna szerokość druku to 4″ (104mm) – istnieje możliwość włożenia papieru o szerokości od 50.4mm (2″) do 112mm (4″), co sprawia, że w jednym urządzeniu mamy możliwość drukowania pokwitowań/etykiet o różnej szerokości – w zależności od potrzeb.
Drukarka Sewoo LK-P41 jest bardzo lekka – 572g z akumulatorem, dzięki czemu jest drukarką w pełni mobilną. Szybki wydruk (80mm/s) i długa rolka papieru (średnica max. 56mm – ok. 30 metrów długości) sprawia, że drukarka znajduje się na czele rankingów wydajności drukarek mobilnych.
Dodatkowo, w drukarce Sewoo LK-P41 zastosowano wizualny i dźwiękowy wskaźnik naładowania akumulatora (trzy diody sygnalizujące poziom naładowania), zatem użytkownik w przyjazny sposób może zorientować się kiedy będzie konieczność naładowania akumulatora.
W drukarce standardowo znajdują się dwa porty komunikacyjne – USB i RS-232 (Serial) oraz opcjonalna komunikacja bezprzewodowa do wyboru: Bluetooth class 2 lub Wi-Fi (802.11b/g).