Drukarka przenośna Sewoo LK-P11 jest drukarką uniwersalną nadającą się zarówno do drukowania pokwitowań jak i etykiet. Maksymalna szerokość druku to 2″ (58mm). Obudowa drukarki dodatkowo wzmocniona jest gumowymi odbojnikami mocowanymi do niej na stałe, co sprawia, że drukarka jest bardzo wytrzymała i nadaje się do pracy w terenie w warunkach ekstremalnych.
Drukarka Sewoo LK-P11 jest bardzo lekka – 490g z akumulatorem, dzięki czemu jest drukarką w pełni mobilną. Szybki wydruk (80mm/s) i długa rolka papieru (średnica max. 56mm – ok. 30 metrów długości) sprawia, że drukarka znajduje się na czele rankingów wydajności drukarek mobilnych.
Dodatkowo, w drukarce Sewoo LK-P11 zastosowano wizualny i dźwiękowy wskaźnik naładowania akumulatora (trzy diody sygnalizujące poziom naładowania), zatem użytkownik w przyjazny sposób może zorientować się kiedy będzie konieczność naładowania akumulatora.
W drukarce standardowo znajują się dwa porty komunikacyjne – USB i RS-232 (Serial) oraz komunikacja bezprzewodowa do wyboru: Bluetooth class 2 lub Wi-Fi (802.11b/g).