Apex4 jest lekką i kompaktową 4″ calową drukarką która drukuje paragony, dowody dostawy, bilety lub faktury na rolkach papieru o szerokości 4,37″, a w dodatku jest drukarką w przystępnej cenie co w dzisiejszych czasach pozwala zmniejszyć koszty w Państwa firmie. Drukarka Apex4 to ekonomiczna alternatywa dla ciężkich, droższych produktów bez uszczerbku na jakości i trwałości.
Wystarczająco odporna na wstrząsy i uderzenia. Apex4 jest wystarczająco lekka i wygodna do noszenia przez cały dzień pracy. Prosta w użyciu, dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu o dużej pojemności zapewnia pracę przez cały dzień. Apex4 posiada wszystkie cechy i funkcje potrzebne do obsługi stale rosnących wymagań dla handlu, hoteli, organów ścigania i firm mobilnej sprzedaży.
Apex4 jest standardowo wyposażony w port USB i Bluetooth. Moduł Wi-FI 802.11 b/g jest dostępny jako opcja w miejsce Bluetooth. Dodatkowo opcjonalny czytnik kart magnetycznych MCR pozwala na łatwe płatności kartą kredytową. Potężny Arm-7, 32-bitowy procesor pozwala na szybkie drukowanie o wysokiej jakości. Pamięć flash i pamięci SRAM są pod bezpośrednią kontrolą użytkownika co pozwala użytkownikowi przechowywać logo, czcionki, grafiki i kody kreskowe.