Moduł iMall24  to tak zwana wirtualna galeria handlowa. Imall24 to pierwszy zbiór sklepów a także firm o charakterze handlowo-usługowym w sieci, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie Dzięki temu narzędziu możesz porównać wiele ofert, skorzystać z aktualnych promocji a co za tym idzie kupować najbardziej ulubione produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach . Przyłącz się do iMall24 i już dzisiaj zaprezentuj swoje produkty milionom użytkowników sieci!

Sprzedaż na iMall24 jest zupełnie bezpłatna – nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty!

 


Istnieje możliwość połączenia iMall24 z Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL!

W wirtualnej galerii handlowej jaką jest iMall24 swoje usługi sprzedawać mogą jedynie użytkownicy Modułu Comarch ERP Optima, czyli programu umożliwiające kompleksową obsługę małych oraz średnich firm, a także użytkownicy Comarch ERP XL, polskiego systemu ERP. Nie musisz posiadać sklepu internetowego aby rozpocząć współpracę z iMall24!


Możesz pokazać swoje produkty milionom użytkowników w sieci!
iMall24 odwiedzany jest przez miliony internautów wśród których znajdują się również przedsiębiorcy tacy jak Ty. Zwiększa to więc szansę na dotarcie zarówno do indywidualnych klientów oraz biznesowych. Wystarczy że zrobisz zdjęcie danego produktu oraz umieścisz pod nim krótki opis aby sprzedać swój produkt za pomocą jednego kliknięcia!

 

 


Odbieraj płatności a następnie dostarczaj towary do klienta!
Innowacyjność modułu Comarch sprawia, iż sprzedaż na iMall24 oznacza zminimalizowanie formalności a także zaoszczędzenie Twojego cennego czasu! Wszystkie zamówienia wraz z danymi klientów automatycznie generowane są w Twoim systemie, dzięki czemu nie musisz ich dodatkowo szukać w mailach. Moduły Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL pomogą Ci także w fakturowaniu, magazynowaniu a także rozliczeni i księgowości. Dzięki tym cechą masz szansę usprawnić działanie swojej firmy!

 


Ciesz się wygenerowanymi zyskami!
iMall24 w zupełności darmowy kanał, który umożliwi Ci dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Imall24 to wirtualny sprzedawca, który cieszy się dużą wydajnością – pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu ze spokojem możesz ze przyglądać się swojej firmy, cieszyć się jej